Styl

Báječné zážitky: Pojeďte na seznamovací víkend do Jizerských Hor

8j6a9788Nedaří se vám seznámit? Pořád jste single a nechcete být? Chcete poznat nové lidi? Nebo si jen tak vyrazit na hory? Naše vztahová poradkyně Veronika, která se věnuje organizování společenských akcí už přes 10 let, pro vás se svým týmem připravila úžasné akci pro všechny nezadané na chatě v Jizerských Horách.

Bude padělání očkovacích průkazů trestný čin?

0image002Letošní rok by letecké společnosti ve své firemní historii nejraději vymazaly. Stejně tak by to s chutí udělaly všechny subjekty, které spadají do oblasti cestovního ruchu. V polovině února uzavřela letecké spojení se světem Čína. Uzavírka celosvětového leteckého provozu vyvrcholila v polovině března. 

Zimní střediska otevřou 18. prosince 202

pavilon lesnho prameneDne 4. prosince vyhlášením potvrdil ministr zdravotnictví Jan Blatný, že od 18. prosince mohou otevřít tuzemská zimní střediska, tedy vleky a lanovky.

VELETRH CZECH TRAVEL MARKET SE V TERMÍNU 24.–25. 11. 2020 NEKONÁ! PROBĚHNE 23.–24. 11. 2021!

h75xl650 palmgolf ourika marrakechVážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si vás informovat, že s ohledem na aktuální situaci se jubilejní 5. ročník veletrhu CZECH TRAVEL MARKET, původně plánovaný na 24.–25. 11. 2020, nekoná.

Legendy a mýty z Jižního Tyrolska

0die-donau-im-blick-weinherbst-in-der-wachau--niederoesterreich-werbung--o.2608975V Jižním Tyrolsku se skrývá mnoho příběhů, které se vyprávějí již po generace. Takovéto příběhy nenajdete na internetu ani v knihách. Hostitelé z farem Roter Hahn si je předávali od prarodičů vnoučatům a od dítěte k dítěti. V roce 1940 byl pověřen Dr. Friedrich Wilhelm Mai, folklorista, shromažďováním jihotyrolských legend a ság.

Největší Vánoční trhy letos v Praze nebudou, Staroměstské náměstí ozdobí pouze strom

zakharova rodkin_francesca_photo by alain hanelNejvětší Vánoční trhy v České republice na Staroměstském a Václavském náměstí se letos konat nebudou. Společně se tak domluvili zástupci města a organizátora, společnosti Taiko, a. s. Rozhodnutí vyplynulo z aktuální situace související s pandemií Covid-19. Vánoční atmosféru bude v srdci Staroměstského náměstí připomínat pouze strom, který letos organizátoři přivezou ze středních Čech.

Trojská botanická zahrada hostí přehlídku těch nejlepších bonsají

restaurace vyhldka - lanternaBotanická zahrada hl. m. Prahy dne 1. října za přítomnosti japonského velvyslance Jeho Excelence Shimazakiho Kaorua a dalších hostů slavnostně zahájila přehlídku těch nejlepších bonsají od předních českých pěstitelů i z vlastních sbírek. Letos je výstava nazvána Bonsaje v srdci Evropy a rostliny se netradičně představí na pozadí podzimně se barvící Japonské zahrady. O víkendu 3. a 4. října čeká na malé i velké návštěvníky bohatý program, který přiblíží japonskou kulturu.

Tip z Praha Září: Večer pro otrlé tanečníky – 27. 9. na Výstavišti!

0gqkfeThe Tap Tap, Vítkovo kvarteto, comeback skupiny Sloky se zpěvačkou Janou Plodkovou i s kapelníkem Markem Taclíkem a řada hostů v nečekaných rolích na Večeru pro otrlé tanečníky v neděli 27. září od 16 do 22 hodin na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Své 30 narozeniny zde navíc oslaví časopis Reflex.

Reakce AČCKA na včerejší mediální výroky Jana Papeže k cestovním kancelářím

nirwana bali indonesia 2Reakce AČCKA na včerejší mediální výroky pana Jana Papeže, kdy mimo jiné zaznělo, že by zákazníci měli zpětně uhradit 20 % z dosud nerealizovaných zájezdů za navýšenou práci cestovních kanceláří. Proti-stanovisko AČCKA bylo zasláno redaktorovi článku a uveřejněno u příslušného rozhovoru.

Strana 4 z 48