TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely Top Hotely Od oltáře do PIVOTELU?

Od oltáře do PIVOTELU?

 igp6185

Hrad Karlštejn zlákal nejednu nevěstu a ženicha svým kouzlem historie a nádherného prostředí k vyslovení svého „ANO“. Okolí Karlštejnska však skrývá další unikátní skvost v podobě prvního PIVOTELU na světě, jež jistojistě stojí za návštěvu a ochutnání jedinečného piva MMX.

MMX Pivotel zahrnuje služby restaurační, ubytovací a kulturní. To vše pod jednou střechou. A proto je právě toto místo ideální i pro uspořádání svatební hostiny s oslavou a díky luxusnímu ubytování s unikátním architektonickým provedením také první romantické svatební noci.

Pro zajímavost…

MMX Pivotel je účastníkem turistického projektu Karlštejnské šachy, který byl slavnostně otevřen právě zde. Okruh v sobě skrývá dvě nej. Jednak je s více než 72 kilometry nejdelším okruhem a také je označen šachovými figurami, které jsou zapsány v České knize rekordů jako největší.

Turistický okruh spojuje nejzajímavější místa Karlštejnska a navazuje na něj i 6 nových místních naučných stezek. Černá šachová figura pěšce před budovou pivotelu je reprezentantem této stezky.

Více informací: www.mmxpivo.com