TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Vánoční svátky v pražských hotelech Hilton

hilton prague lobbyHotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town připravili pestrou nabídku svátečních akcí na měsíc prosinec. Hosté se mohou těšit na bohaté tematické brunche a speciální menu pro celou rodinu, nejen v období Vánoc.

Speciálně pro milovníky iglú

Hledáte nevšední zážitek a máte rádi dobrodružství? Pak pro Vás máme tajný tip, vydejte se do Bavorska a využijte jedinečnou příležitost přenocování v iglú. Kam se máte vydat? Iglú budou již brzy připravena ve vesničce Mauth.

Asimina Suites na Kypru

3 asimina suites hotel jul 10 - lifestyleKompletně zrekonstruovaný hotel Asimina Suites (původní název Paphian Bay) patřící do oblíbeného hotelového řetězce Constantinou Bros Hotels, se nachází na Kypru, v zahradě, v klidném prostředí na okraji letoviska Paphos, hned u moře a písečné pláže.

Gala Spa Award 2011 za innovativní koncepci lázní

1157872240Rakouský čtyřhvězdičkový hotel Hochschober na Turracher Höhe byl vyznamenán renomovanou cenou „Gala Spa Award 2011“, která je každoročně udělována za skvělé nápady v provozech hotelových lázní. Vyhlášení vítězů se letos konalo v březnu v hotelu Brenner’s Park-Hotel & Spa v němec-kém Baden-Badenu.

Strana 8 z 8