TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Prezentační odpoledne - workshop v hotelu Morris

ijeďte si odpočinout DO LIBERECKÉHO KRAJE! NORTH BOHEMIA CONVENTION BUREAU , o.p.s. Vás zve na: PREZENTAČNÍ ODPOLEDNE - WORKSHOP ve čtvrtek 13. září 2012 od 16.00 hodin v Hotelu Morris**** Česká Lípa.

Od oltáře do PIVOTELU?

 igp6185Hrad Karlštejn zlákal nejednu nevěstu a ženicha svým kouzlem historie a nádherného prostředí k vyslovení svého „ANO“. Okolí Karlštejnska však skrývá další unikátní skvost v podobě prvního PIVOTELU na světě, jež jistojistě stojí za návštěvu a ochutnání jedinečného piva MMX.

Evropské metropole trochu jinak

Článků o památkách ve velkých světových i evropských městech jste už určitě četli spoustu. Rady, kam se podívat, co určitě nepropásnout a na co si dát pozor, byste mohli rozdávat jako ostřílení průvodci. Pojďme se teď ale společně podívat na to, co o Berlíně, Vídni nebo Budapešti v turistických průvodcích možná vůbec nenajdete.

Odpočiňte si v idylickém Údolí Bratrouchov

udoli bratrouchov-bazenDlouho a netrpělivě očekávaná dovolená je za vámi, ale vy se přesto necítíte odpočatí a zrelaxovaní? Anebo se na dovolenou teprve chystáte, ale už teď se obáváte stresu z dlouhých kolon a dopravních omezení, únavy z přemíry sluníčka, lidí a komárů, komplikací s nevyzpytatelným počasím?

Horské léto v údolí Stodertal

Fascinující přírodní scenerie, majestátní horské kulisy – to je kouzelná horská krajina údolí Stodertal v Národním parku Kalkalpen v Horním Rakousku, která je jako stvořená pro nezapomenutelnou dovolenou. Uprostřed kvetoucích letních luk a mohutných horských hřbetů nabízí čtyřhvězdičkový Relax- & Wanderhotel Poppengut ve středisku Hinterstoder pravé přírodní zážitky a skvělý odpočinek.

Reiter’s Burgenland Resort – resort plný pohody

V jedné z nejslunnějších oblastí Rakouska, v jižním Burgenlandu, leží nedaleko lázeňského střediska Bad Tatzmannsdorf velký prázdninový komplex Reiter's Burgenland Resort. Součástí jsou dva zajímavé hotely: pětihvězdičkový Reiter’s Supreme Hotel a čtyřhvězdičkový hotel Avance, který je určen výhradně pro rodiny s dětmi.

Speciální balíček pro motorkáře v Dětenicích

stredoveke pokoje 2Zámecký resort Dětenice přichystal pro drsné muže a krásné ženy milujících své dvoukolové rychlé stroje speciální motorkářský balíček. Jaro se kvapem blíží a nejen mužské osazenstvo se těší, až vyndá ze svých garáží dvoukolové stroje, pod jejichž kapotou se skrývá mnoho divokých koní. Milovníci silných strojů mohou nyní využít speciální balíček pro motorkáře, který pro ně připravil Zámecký resort Dětenice.

Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

Až do konce března má každé dítě do 12 let vstup na zámek Dětenice ZCELA ZDARMA. Využijte této nabídky a přijeďte se podívat na Šípkovou Růženku či strašidelné bytosti.

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia: dovolená v zimní říši divů

4713 b 1758S nabídkou Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia v oblasti Nassfeld zažijí hosté zimu na vlastní kůži, seznámí se s novými druhy rekreačních sportů, objeví zasněžené chaty a horské pastviny okolo sjezdovky a oddechnou si v Acquapura SPA s výhledem na nádherné horské panorama. A zážitek na sjezdovce začíná přímo před dveřmi hotelu.

Strana 7 z 8