TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Tip: hotel Cadet na Miami Beach

img 5695-960x430

hdr1-960x430armature-2-960x430O Miami se říká, že je to místo, kde zažijete ty nejlepší párty v celé Americe, a kde se vám splní vaše tajné sny. A je to pravda, i když třeba jen na jednu noc. 

Terapie „pohádkovou“ místností: Janské Lázně otevírají místnost Snoezelen

 mik8698 smallDětští pacienti Janských Lázní mohou využívat zajímavou terapeutickou metodu. Jejím základem je unikátní prostředí multismyslové místnosti Snoezelen.

Kam na Silvestra?

web kempinski-hotel-river-park-bratislavaexterior-41920x1080Silvestr je za dveřmi a vy se stále rozhodujete, jak ho strávíte? Máme pro vás pár tipů na ty nejlepší večírky v luxusním prostředí. A nejen v našem hlavním městě.

Nákupy budoucnosti v Monte Carlo

h3nfe8hxvtuxpxo5 exatkol leexgtpwl6iz7tnwpqt8focko7r29ahmonck6yv2r-yoccChcete pro svoje milované pořídit jedinečné luxusní dárky na Valentýna? Spojte příjemné s užitečným, udělejte si výlet do Monaka a navštivte nový komplex Les Pavillons de Monte Carlo v zahradách Boulingrins v srdci Monte Carla.

Lyžařská střediska snů

ulf978j5jmcodc4dogmkkmybag16tjhvx9tkc fsurvt xeodce8bszj9mu4bwlxdfsofwmNemusíme chodit daleko, abychom navštívili mezinárodně uznávaná lyžařská střediska, která získala renomé nejen díky své poloze a dobré dostupnosti, ale také díky špičkovým resortům, oblíbenosti u celebrit či garanci sněhové pokrývky.

Podzimní odpočinek na míru

1157872240-565x377Vykliknout se z každodenního života, odložit hodinky a mobil stranou, zpomalit a nechat se unášet prázdninovým dnem ... to je filozofie hotelu Hochschober v rakouských Korutanech v půvabném horském středisku Turracher Höhe.

Hotel Hochschober slaví 85. narozeniny

hochschober-juli09-0054Před 85 lety, 29. srpna 1929 se začali psát dějiny rakouského prázdninové hotelu Hochschober. Tehdy otevřeli Hans und Hilde Leeb na břehu jezera na Turracher Höhe v Korutanech hotel pro letní hosty. Přes veškeré útrapy, které hotel po dobu jeho existence provázely, se stal Hochschober naprostou jedničkou mezi rakouskými prázdninovými hotely.

Reiter’s Burgenland Resort – resort plný pohody

11938533V jedné z nejslunnějších oblastí Rakouska, v jižním Burgenlandu, leží nedaleko lázeňského střediska Bad Tatzmannsdorf velký prázdninový komplex Reiter's Burgenland Resort. Součástí jsou dva zajímavé hotely: pětihvězdičkový Reiter’s Supreme Hotel a čtyřhvězdičkový hotel Avance, který je určen výhradně pro rodiny s dětmi.

Zámek Loučeň rozehřmí hudební smršť

os8-ykhipncuchyabwzd73-qy-qqcyfglaty3byxw9yqx2wusqoo8qv4r0ixhdtojjdhwnoKdekdo by na barokním zámku očekával koncert Vivaldiho nebo Bacha. Na zámku Loučeň si ale neberou servítky a v pátek 1. srpna to rozjedou ve velkém stylu. Zámecké zdi se budou chvět pod smrští rocku, kterou bude mít na svědomí festival Rockování v labyrintech.

Strana 5 z 8