Top Hotely

Nákupy budoucnosti v Monte Carlo

h3nfe8hxvtuxpxo5 exatkol leexgtpwl6iz7tnwpqt8focko7r29ahmonck6yv2r-yoccChcete pro svoje milované pořídit jedinečné luxusní dárky na Valentýna? Spojte příjemné s užitečným, udělejte si výlet do Monaka a navštivte nový komplex Les Pavillons de Monte Carlo v zahradách Boulingrins v srdci Monte Carla.

Lyžařská střediska snů

ulf978j5jmcodc4dogmkkmybag16tjhvx9tkc fsurvt xeodce8bszj9mu4bwlxdfsofwmNemusíme chodit daleko, abychom navštívili mezinárodně uznávaná lyžařská střediska, která získala renomé nejen díky své poloze a dobré dostupnosti, ale také díky špičkovým resortům, oblíbenosti u celebrit či garanci sněhové pokrývky.

Podzimní odpočinek na míru

1157872240-565x377Vykliknout se z každodenního života, odložit hodinky a mobil stranou, zpomalit a nechat se unášet prázdninovým dnem ... to je filozofie hotelu Hochschober v rakouských Korutanech v půvabném horském středisku Turracher Höhe.

Hotel Hochschober slaví 85. narozeniny

hochschober-juli09-0054Před 85 lety, 29. srpna 1929 se začali psát dějiny rakouského prázdninové hotelu Hochschober. Tehdy otevřeli Hans und Hilde Leeb na břehu jezera na Turracher Höhe v Korutanech hotel pro letní hosty. Přes veškeré útrapy, které hotel po dobu jeho existence provázely, se stal Hochschober naprostou jedničkou mezi rakouskými prázdninovými hotely.

Reiter’s Burgenland Resort – resort plný pohody

11938533V jedné z nejslunnějších oblastí Rakouska, v jižním Burgenlandu, leží nedaleko lázeňského střediska Bad Tatzmannsdorf velký prázdninový komplex Reiter's Burgenland Resort. Součástí jsou dva zajímavé hotely: pětihvězdičkový Reiter’s Supreme Hotel a čtyřhvězdičkový hotel Avance, který je určen výhradně pro rodiny s dětmi.

Zámek Loučeň rozehřmí hudební smršť

os8-ykhipncuchyabwzd73-qy-qqcyfglaty3byxw9yqx2wusqoo8qv4r0ixhdtojjdhwnoKdekdo by na barokním zámku očekával koncert Vivaldiho nebo Bacha. Na zámku Loučeň si ale neberou servítky a v pátek 1. srpna to rozjedou ve velkém stylu. Zámecké zdi se budou chvět pod smrští rocku, kterou bude mít na svědomí festival Rockování v labyrintech.

6 evropských oáz pro romantiku v páru

porto-zante-villas-952x1024Jak si představujete ideální dovolenou v páru? Někdo preferuje soukromí vily, kterou díky osobnímu servisu ani nemusí opouštět, někdo naopak vyžaduje družení a společnost a někoho láká poznávání ostrovů a aktivní pobyt. Doporučujeme 6 resortů, ze kterých si vyberou všichni.

Osvěžující podzim v Alpách

Příjemné teploty, jedinečný rozhled do dálek z alpských vrcholů, strhující barvy podzimu a klid hor a lesů – to vše nabízí podzimní pobyt v Alpách. Krátký pobyt v Alpách je naprosto ideální k načerpání nové energie v pestré hře barev přírody.

Babí léto na horách – zážitky pro všechny smysly

1160577597Obklopit se horami a lesy a ponořit se do barev podzimu. Načerpat novou energii v pestré hře barev přírody. Nechat se unášet na vlnách vyhřívaného jezerního koupaliště. To je pravá radost ze života.

Strana 5 z 8